Sexsexsexsexsexsex.com ya da David ile Fatima

Memleketin sekse olan açlığı malum, siz de bu talebi değerlendirmek istiyorsunuz. Belki elinizde cezbedici, tahrik edici içerik var, belki de sağdan soldan arakladığınız kliplerden oluşan arşiviniz. Madem öyle bir site kurayım dediniz, o da ne? sex.com adı alınmış, sexsex.com çoktan gitmiş, sexsexsex.com kapanın elinde kalmış, sexsexsexsex.com tapulanmış, sexsexsexsexsex.com satılık ama almaya gücünüz elvermiyor, yani cüzdanınız biraz ince. Eh, bir de sexsexsexsexsexsex.com'u deneyin; kısmet, şansınız yaver gider, kim bilir?

Arama motoruna "se" girince gördüklerim beni şaşırttı, doğrusu. Bugüne kadar hiç ama hiç "sex" diye bir sorgu kullanmadım; pornodan ya da cinsel içerikten hoşlanmadığımdan değil, aksine severim. Yalnızca gözattığım yerler biraz farklıdır. Haydi mütevaziliği bırakayım, nereye bakılacağını bilirim. Diyelim seks diye bir sorgu yazdınız, oldu bir kere ama "sexsexsexsexsexsex.com" nedir, a canım kardeşim?

Şaka bir yana, anılan site başka bir adrese yönlendiriliyor (deneyin, ratmovies.com) ve ABC'nin modern bir Romeo Jüliet diye tanımladığı, İsrail, İran ve Dubai'de yasaklanan David and Fatima (ing.) isimli, çağdaş bir aşk hikayesi filmi var. Yine aileler savaşta ve düşman kamplardan, İsrailli ve Arap iki genç birbirine aşık. Shakespeare'den 400 yıl sonra bile...

Dağıtım şirketinin seçtiği pazarlama yöntemini beğendiğimi pek söyleyemem. Arama motoruna bu sözcüğü girenlerin dramatik aşk öyküleriyle ilgileneceklerini varsaymak biraz zor. Ayrıca tüketiciyi yanılttığını da vurgulamak gerek.

Eğer bu muhteşem sorguyla filmi aradıysanız 10 puan, değilse 0, sıfır, nada.


0 yorum :: Sexsexsexsexsexsex.com ya da David ile Fatima

Yorum Gönder